סדנאות נושא מהוות דרך נוספת ללמוד ולהנות מצילום, תוך כדי התמקדות והתמחות בטכניקות חדשות.

 

הסנדאות אידיאליות כסדנאות המשך לסדנת הצילום, ביחד או לחוד:  

 

  • סדנה לעריכה מתקדמת בסמארטפון

  • סנדה לצילום רחוב

  • סדנת פורטרטים

  • סנדת אור וצל

  • סדנת אינסטגרם 

סדנאות נושא - חדש

עריכה מתקדמת בסמארטפון 

צלמים יודעים שעיבוד ועריכת התמונה הן חלק בלתי נפרד מהתוצאה הסופית. עריכה טובה יכולה להפוך תמונה רגילה לתמונה בעלת עוצמה חזותית. בסדנה זאת נתמקד בעיבוד תמונות ברמה גבוהה עם הסמארטפון כשנושאי הסדנה הם: מושגי יסוד בעריכה, בחירה וסיגנון התמונה, בניית סגנון עריכה ועיבוד מעשי בעזרת אפליקצית בסיס מתקדמת ושילוב של אפליקציות.

 

למי זה מתאים?

הסדנה מתאימה לבעלי יכולת צילום בינונית עד גבוהה אשר מעונינים להביא את הצילומים שלהם לדרגה אחרת. כמו כן הסדנה מתאימה למפגשים פנימיים, כשאין יכולת לשלב צילום מעשי.

 

 

צילום רחוב עם הסמארטפון

כולנו מטיילים בארץ ובחו"ל ואוהבים לצלם ולתעד את המראות שמסביבנו. צילום רחוב הוא אומנות בפני עצמה, וטומן בחובן טכניקות וידע שנצבר על פני שנים רבות של ניסיון. הסדנה מתרחשת כולה בחוץ, ונותנת הזמדנות למשתתפים לחוות בפועל ולהתנסות באומנות צילום הרחוב. הסדנה משלבת הליכה וטיול, תוך כדי הדרכה, הכוונה והדגמות. בסיום לומדים המשתתפים איך לערוך את התמונות.

 

למי זה מתאים?
הסדנה מתאימה לקבוצות מאורגנות או חברות מסחריות (ימי כיף, טיול, כחלק מיום גיבוש).

 

 

פורטרטים עם הסמארטפון 

צילום אנשים הוא אחד מתחומי הצילום הפופולרים ביותר. בעידן הסמארטפון, כל אחד מוצא את עצמו מצלם בני משפחה, בני זוג, ילדים, או חברים. בסדנא זו נלמד איך להשתמש בסמארטפון בכדי להוציא תמונות באיכות גבוהה וכאלה שהן יפות מספיק בכדי להדפיס ולתלות על הקיר בבית.

 

במפגש נלמד את האספקטים הטכניים של צילום אנשים עם הסמארפון, כיצד להשתמש בתאורה טבעית או מלאכותית, העמדה והפעלה, עיבוד ועריכה.

 

למי זה מתאים?
צילום אנשים דורש אינטראקציה בין אישית ולכן הסדנה מתאימה מאד כפעילות חברתית או גיבושית, או כסדנת העשרה והתמחות של הסדנה הבסיסית.

סדנת אור וצל

אור הוא הבסיס לכל צילום, והיכולת לשלוט ולהבין את היחסים בין אור לצל מהווה בסיס חשוב ליצירת תמונות אמנותיות ומרתקות. הסדנה בוחנת את היחסים והניגודיות האלה, כמו גם הבנה של מקור האור, קומפוזיציה, צבעים לעומת שחור-לבן ותוכן.

 

למי זה מתאים?

הסדנה מתאימה במיוחד לבתי ספר ומגמות אומנות. 

 

סדנת אינסטגרם ושיתוף

האינסטגרם הינה רשת חברתית מן הגדולות בעולם, ובעלת חשיבות רבה בחשיפת משתמשים לתכנים המבוססים על צילום. הסדנה נועדה בכדי לתת כלים טכניים ושיווקיים אשר יאפשרו למשתתפים להשתמש באינסטגרם בצורה אופטימלית.

 

סדנה זאת אידאלית כסדנת המשך, או כסדנה כפולה (צילום + אינסטגרם).

 

למי זה מתאים?

הסדנה מתאימה במיוחד לחברות ואירגונים המעונינים לחזק את הנוכחות שלהם ברשת, ולהעניק לנציגהם\ן את הכלים הדרושים לעשות זאת.